Nerozlučná dvojka

Keď zhasnú svetlá v starom divadle v Central Parku,

všetky bábky skutočne ožijú. Medzi nimi je aj dobromyseľný rytier Don, ktorý je unavený

hrať stále dookola blázna. Sníva o tom, že sa stane

skutočným hrdinom! Jedného dňa získa odvahu žiť vlastný život a vydá sa objavovať veľký svet.

V parku mu náhodou skríži cestu DJ Doggie Dog, opustený plyšový psík, ktorý sa chce stať raperskou hviezdou. Skutočnosť, že Doggie je tak trochu ustráchaný, ale to nemôže byť žiadnou prekážkou. V Donových očiach určite nie! Pretože každý môže premeniť svoje sny na skutočnosť, ak sa nevzdá.

A pred bránami parku čaká na dvoch čerstvých priateľov oveľa väčšie dobrodružstvo, než o akom kedy snívali!

Od autorov Príbehu hračiek prichádza napínavý rodinný príbeh o tom, že priateľstvo je to najväčšie dobrodružstvo v živote a aj tie najmenšie postavičky môžu zohrať hrdinskú úlohu.

Strach

Rok výroby: 2023